Zabudowa standardowa

W szerokiej ofercie jaką posiada nasza firma nie mogło zabraknąć zabudowy standardowej. Cechuje się ona dostosowaniem samochodu użytkowego do specjalnych wymagań klienta. Proces realizacji zabudowy standardowej polega na zabezpieczeniu oraz wyposażeniu przestrzeni ładunkowej tak aby idealnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Oferowane przez firmę „ My Car” rozwiązania pozwalają stworzyć zabudowę standardową do samochodów z niemalże każdej branży funkcjonującej na rynku.

Podstawowym elementem zabudowy typu standard to jednoelementowa podłoga w odpowiednim kolorze, który zostaje szczegółowo uzgodniony z klientem. Wykonujemy ją ze wzmocnionej sklejki o grubości nawet 12 mm. Jest ona niezwykle wytrzymała, wodoodporna oraz antypoślizgowa co pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania. Ściany przestrzeni ładunkowej zabezpieczamy panelami PCV o podobnej grubości co podłoga. Dzięki swej strukturze i budowie są one lekkie i elastyczne co nie wpływa znacząco na masę całkowitą pojazdu.

Zabudowę standard można wzbogacić o dodatkowe wyposażenie, które montujemy na życzenie klienta. Wśród proponowanych i dostępnych opcji znajdują się takie elementy jak szafki, półki, regały, szafy systemowe oraz specjalnie skonfigurowane systemy do organizacji przestrzeni szuflad. Wszystkie te elementy wykonujemy w całości z lekkiego i wytrzymałego aluminium, jest to materiał niezwykle odporny na zużycie, trwały i dodatkowo łatwy w utrzymaniu w czystości. Samochody z naszymi zabudowami posiadają profesjonalną instalację elektryczną 230 V, która posiada przetwornicę 12/230 V o dużej mocy 4000 W. Bardzo ciekawym pomysłem jest wykorzystanie tej instalacji i wybranie opcji zewnętrznego przyłącza 230 V dzięki czemu przyszli pracownicy będą mogli wykonywać pracę zewnętrzne. Posiadamy również opcję wyposażenia w stoły warsztatowe i narzędziowe, które można wykorzystać do wykonywania prac z użyciem różnego typu elektronarzędzi, zestawów narzędzi manualnych czy też innych niezbędnych przyrządów specjalistycznych.

Aby zwiększyć dostępną ładowność i stworzyć dodatkowe miejsce , zabudowa standardowa może obejmować również opcję dodatkową w formie bagażnika dachowego przydatnego do przewozu długich elementów konstrukcyjnych czy drabin. Bagażnik posiada liczne zabezpieczenia przydatne podczas transportu ładunku. Do jego produkcji wykorzystano bardzo wysokiej jakości materiały. Na tylnych drzwiach pojazdu zamontowana może zostać także lekka, aluminiowa drabinka profesjonalnej, specjalizującej się w tego typu akcesoriach samochodowych- firmy Rhino Products Europe. W trosce o komfort przemieszczania się pracowników zadba ogrzewanie postojowe niezawodnej firmy Webasto.

Posiadające sprawdzony i doceniany przez wielu system rozprowadzania ciepła po pojeździe. W skład zabudowy standardowej może też wchodzić ściana grodziowa, która posiada liczne, dodatkowe zabezpieczenia oraz szyny transportowe firmy AirLine. Które sprawdzają się w wielu sytuacjach a dzięki swej lekkiej wadze nie obciążają konstrukcji pojazdu. Oferujemy również dedykowane dla poszczególnych marek samochodów transportowych kamery cofania oraz czujniki. Nie wymagają one przeróbek i ingerencji w nadwozie pojazdu co jest istotne dla ich prawidłowego funkcjonowania. Do zestawu dołączony jest wyświetlacz z monitorem 5”.

Każdy projekt realizujemy z najlepszych dostępnych materiałów oraz sprawdzonych podczas wielu realizacji rozwiązań. Wszystkie elementy wyposażenia oraz rozwiązania techniczne stosowane przez firmę „ My Car” opieramy na posiadanym doświadczeniu oraz
najlepszej jakości wykonywania pracy. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala na szybką, profesjonalną realizację projektu, indywidualne podejście do każdego klienta pozwala stworzyć wyjątkowe projekty zabudowań. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i przedstawienia nam swoich potrzeb w celu uzyskania profesjonalnej porady i doradztwa. Dbamy by każdy nasz zleceniodawca mógł jak najszybciej cieszyć się swoim wyborem.