Zabudowa wieloosobowa

Firma My Car oferuje i wykonuje zabudowy wieloosobowe znane także jako brygadowe dla każdego rodzaju samochodów użytkowych. Taką zabudowę można łączyć z zabudowami technicznymi, narzędziowymi, dosłownie z każdymi jakie są dostępne dla pojazdów użytkowych różnego przeznaczenia.

Oferowana przez nas zabudowa wieloosobowa polega na zamontowaniu drugiego rzędu siedzeń co pozwala na przeobrażenie samochodu typu bus w samochód dostawczy z podwójną kabiną oraz przestrzenią ładunkową bądź bagażową. Jest to rozwiązanie, które pozwala na przewożenie w tym samym czasie osób oraz niezbędnych materiałów i towarów. Ściana grodziowa oddziela całkowicie przestrzeń ładunkową od miejsc pasażerskich, co pozwala na całkowitą ochronę przed ewentualnym przemieszczaniem się przewożonego towaru lub ładunku. Firma „ My Car” zapewnia dedykowany projekt zabudowy oraz indywidualną konfigurację rozwiązań dla danego projektu wedle wcześniejszych uzgodnień.

Montowane siedziska są w pełni zintegrowane z wyglądem wewnętrznym oraz możliwościami i parametrami technicznymi pojazdu użytkowego. W celu maksymalnej poprawy komfortu podróżowania pasażerów oferujemy możliwość montażu dodatkowej, wysokiej jakości pianki tapicerskiej. W celu zachowania kolorystki i spójności wnętrza mamy do wyboru szeroką paletę tkanin, tak aby każdy nasz klient mógł dobrać odpowiadający mu wzór oraz fakturę tkaniny. Projektowane przez firmę „ My Car” siedzenia są tak wszechstronne, że pasują do każdego modelu samochodu. Uwzględniamy projektując zabudowę brygadową możliwości techniczne auta przy maksymalnym wykorzystaniu fabrycznych punktów ustawień i mocowań montażowych. Dzięki temu montowane siedziska są odpowiednio zakotwiczone do podwozia bez zbędnego i nadmiernego naruszania konstrukcji pojazdu.

Montowane siedziska są w pełni zintegrowane z wyglądem wewnętrznym oraz możliwościami i parametrami technicznymi pojazdu użytkowego. W celu maksymalnej poprawy komfortu podróżowania pasażerów oferujemy możliwość montażu dodatkowej, wysokiej jakości pianki tapicerskiej. W celu zachowania kolorystki i spójności wnętrza mamy do wyboru szeroką paletę tkanin, tak aby każdy nasz klient mógł dobrać odpowiadający mu wzór oraz fakturę tkaniny. Projektowane przez firmę „ My Car” siedzenia są tak wszechstronne, że pasują do każdego modelu samochodu. Uwzględniamy projektując zabudowę brygadową możliwości techniczne auta przy maksymalnym wykorzystaniu fabrycznych punktów ustawień i mocowań montażowych. Dzięki temu montowane siedziska są odpowiednio zakotwiczone do podwozia bez zbędnego i nadmiernego naruszania konstrukcji pojazdu.

Warto wspomnieć, że na całym samochodzie użytkowym wykonujemy profesjonalną instalację 230 V, która jest wyposażona w przetwornicę o napięciu 12/230V o mocy 4000W. Drugi rząd siedzisk również może posiadać dostęp do instalacji. Nie zapomniano także o systemie ogrzewania i chłodzenia tak by podróż była przyjemna przy każdej pogodzie. Montowane systemy pochodzą od również znanych i renomowanych firm na rynku. Materiały używane podczas realizacji projektu zapewniają bezpieczeństwo pracownikom podczas korzystania a także pozwalają na utrzymanie czystości w pojeździe.

Firma „ My Car” oferuje całe mnóstwo możliwości i kombinacji dzięki szerokiej ofercie. Nasze zabudowy cechuje wysoka trwałość materiałów oraz funkcjonalność dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy projekt realizujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów oraz sprawdzonych podczas montaży rozwiązań. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam na szybką i w pełni profesjonalną oraz kompleksową realizację zabudowy wieloosobowej w porozumieniu z klientem, tak by nasz zleceniodawca mógł cieszyć się z dokonanego wyboru i powstałego efektu współpracy.