Zabudowa specjalistyczna

Samochody z zabudową techniczną są to pojazdy o wyjątkowej, specyficznej konstrukcji. Wykorzystywane są one bowiem do zadań specjalnych, zupełnie innych niż samochody użytkowane na co dzień. Każdy rodzaj samochodów specjalnych będzie potrzebował innego wyposażenia technicznego.

Rozwiązania które stosujemy, są łatwe w dostosowaniu do określonych i precyzyjnych zadań jakie ma spełniać samochód techniczny. Oferowane rozwiązania pozwalają stosować zabudowę techniczną odpowiednią do samochodów z każdej niemalże branży funkcjonującej na rynku, w tym na przykład: pojazdów użytkowych dla pracowników pogotowia wodociągowego, gazowego czy energetycznego, aut serwisujących sprzęty budowlane, rolnicze czy magazynowe. Istnieje tylko jedno ograniczenie wykonania zabudowy technicznej i jest to dostępna przestrzeń ale nasze doświadczenie pozwala w pełni wykorzystać wszelką dostępna powierzchnie tak aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania.

Firma MyCar zapewnia dedykowany projekt zabudowy oraz indywidualną konfigurację rozwiązań dla danego projektu wedle wcześniejszych ustaleń. Wśród dostępnych, proponowanych w naszej ofercie elementów znajdują się elementy zabudowy stałej jak i mniejsze akcesoria dodatkowe. Podstawowym elementem stałej zabudowy są szafki, pułki, regały, szafy systemowe oraz systemy do organizacji przestrzeni wewnątrz szuflad. Wykonane są one z lekkiego i wytrzymałego aluminium, materiał ten jest niezwykle odpory na zużycie, a dodatkowo łatwy w utrzymaniu w czystości.

Samochody techniczne z naszą zabudową są wyposażone w profesjonalną instalację elektryczną 230 V. Posiada ona także przetwornicę 12/230 V o dużej mocy 4000 W. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest zewnętrzne przyłącze 230 V, dzięki któremu pracownicy mogą wykonywać prace zewnętrzne . Podłogę pokrywamy antypoślizgową i wodoodporną matą o grubości 12 mm., tak by pracownik mógł bezpiecznie korzysta z przestrzeni technicznej mimo wilgotnego lub mokrego obuwia. Montowane stoły warsztatowe pomagają w wykonywaniu prac z użyciem elektronarzędzi, zestawów narzędzi manualnych czy innych niezbędnych przyrządów specjalistycznych. 

Ściany wnętrza zabudowy zabezpieczamy elastycznymi panelami PCV, które można dostosować według zapotrzebowania. Mają one również możliwość montażu haczyków narzędziowo- montażowych, dzięki którym pracownik ma pod ręką wszystkie niezbędne, najczęściej używane narzędzia. Warto wyposażyć samochód w oświetlenie LED całego wnętrza, a w szczególności stanowisk roboczych co ułatwi pracę podczas prac późno wieczornych bądź nawet nocnych. Przewożone ładunki można zabezpieczyć systemem mocowań w skład których wchodzą liny, pasy oraz listwy. Oprócz tego istnieje możliwość montażu szyn transportowych firmy AirLine.

Nasze doświadczenie pozwala nam przekształcić niemalże każdy dowolny pojazd w wszechstronny, w pełni kompleksowo wyposażony samochód który staje się mobilnym warsztatem na kołach. Gwarantujemy optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w samochodzie każdego typu i modelu w oparciu o jego specyfikację oraz dostępne możliwe opcje zabudowy. Zabudowy samochodów technicznych można przygotować w taki sposób, by pojazd w pełni spełniał swoje zadania.

Każdy projekt realizujemy z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów oraz sprawdzonych podczas wielu montaży rozwiązań. Doświadczenie jakie posiadamy pozwala na szybką i profesjonalną realizację projektu by każdy nasz klient cieszył się z dokonanego wyboru.