Zabudowa kurierska

Praca kurierska to nieustanny pośpiech oraz bycie ciągle w ruchu i przemieszczaniu się, dlatego firma
„My Car” ma na to znakomite rozwiązanie – zabudowę kurierska. Dzięki niej pracownik może
zredukować swój czas, który potrzebuje na załadunek i rozładunek towarów oraz znacząco usprawnić
organizację zaplanowanych dostaw. Odpowiednio poukładane paczki bądź towary w komorze
kurierskiej ograniczają czas realizacji dostaw i pomagają zwiększyć wydajność pracownika.

Oferujemy dla takiej zabudowy kurierskiej półki, szafki oraz regały, które można skonfigurować w różnych długościach i szerokościach wedle wymagań klienta. Takie rozwiązanie zapewni bezpieczeństwo przewożonych towarów w połączeniu z systemem odpowiednich mocowań. Półki wraz z regałami i szafkami są wykonane z wytrzymałych i niezawodnych materiałów bardzo dobrej jakości. Spełniają one wszelkie normy i są kompatybilne z większością rozmiarów paczek, towarów. Pasy i listwy zabezpieczające są również dostępne w różnych wariantach odpowiednio do potrzeb klienta i marki czy modelu samochodu. Oprócz tego na bocznych ścianach istnieje możliwość montażu szyny transportowej firmy AirLine, do których można zamocować drążki rozporowe z regulacją długości firmy AllSofe, która od lat specjalizuje się w tego typu akcesoriach samochodowych z przeznaczeniem na użycie transportowe. Ciesząca się na rynku uznaniem wielu klientów i użytkowników.

Aby zwiększyć przestrzeń ładunkową można pokusić się o montaż składanych półek o wzmocnionym stelażu. Pracownik dostosować może przestrzeń załadunkową według bieżącego zapotrzebowania tak by ją optymalnie wykorzystać. Tego typu rozwiązanie można także już na wstępie skonfigurować i do półek dobrać stojące słupki towarowe, co umożliwi dopasowanie się do kształtu pojazdu z wykorzystaniem wszelkich krzywizn tak by nie blokować przejścia środkowego. System jest stabilnie zakotwiczony, tak aby podczas gwałtownego hamowania zapewnić bezpieczeństwo kierującemu jak i przewożonym towarom. Wykonane są z lekkiego ale niezwykle wytrzymałego materiału, co pozwala na maksymalne wykorzystanie ich funkcji.

Podstawowym elementem jednak będzie odpowiednio zabudowana podłoga i ściany tak by chronić przed uszkodzeniami a także bieżącym zużyciem nadwozia. Podłogę warto zabezpieczyć wzmocnioną sklejką o grubości nawet 12mm., która jest niezwykle wytrzymała oraz wodoodporna i antypoślizgowa. Pozwala to na zapewnienie bezpieczeństwa pracownikowi oraz utrzymanie czystości. Ściany przestrzeni bagażowej zabezpieczamy panelami PCV, które dzięki swej strukturze są lekkie i elastyczne. Często wybieranym elementem zabudowy kurierskiej jest ściana grodziowa, daję ona bezpośredni dostęp do przestrzeni bagażowej. Zapewni ona optymalne wykorzystanie tylnej części samochodu, pracownik może w każdej chwili przejść gdy tylko zamontujemy w takiej ścianie drzwi łączące kabinę kierowcy z częścią towarową.

Firma „My Car” oferuje wiele możliwości i kombinacji dzięki systemom półek, regałów i słupków. Towar jest łatwo dostępny i widoczny dzięki czemu pracownik nie traci zbędnego czasu na szukanie konkretnej paczki. Nasze zabudowy cechuje wysoka trwałość, funkcjonalność i użytkowość, a odpowiednio zapakowany i czysty samochód jest wizytówką każdej firmy. Ofertę można rozszerzyć
jeszcze o kamerę cofania i czujniki. Ułatwią one znacząco wykonywanie manewrów, których jest całe mnóstwo w czasie pracy kurierskiej. Do każdego zestawu jest dedykowany monitor z ekranem 5”. Pojazd można także wyposażyć w ogrzewanie postojowe firmy Webasto, sprawdzonej na rynku i cenionej przez użytkowników. Dodatkowym atutem jest funkcja rozprowadzania powietrza po cały samochodzie.

Mamy mnóstwo ciekawych i autorskich rozwiązań, które realizujemy na życzenie każdego klienta. Podchodzimy bardzo indywidualnie do wszystkich zleceń a szybkość i czas realizacji staramy się ograniczyć tak by klient mógł się cieszyć i użytkować swój pojazd jak należy. Pomagamy i podpowiadamy jak najlepiej skonfigurować samochód tak by mógł on być w pełni eksploatowany gdyż oferujemy znaczącą ilość rozwiązań