Zabudowa warsztatowa

My Car oferuje kompleksową zabudowę narzędziową dla samochodów przeróżnych marek oraz modeli, które są przeznaczone dla branż zajmujących się wykonywaniem rozmaitych prac montażowo-wykonawczych. Zabudowę pojazdów wykonujemy pod indywidualne potrzeby oraz życzenia klienta. Obejmuje ona wiele ciekawych i niezbędnych elementów wykonanych z wysokiej jakości produktów.

Podstawowy element takiej zabudowy to zabudowa warsztatowa w skład, której wchodzą między innymi takie elementy jak: solidne półki oraz szuflady narzędziowe, szafa ubraniowa, kasety z półkami na drobne i większe elementy niezbędne do montażu lub prowadzonych prac, zabezpieczone wnęki na walizki z elektronarzędziami i nie tylko oraz wysuwany dobrze zakotwiczony blat z imadłem o grubości nawet 125mm. Wszelkie elementy zabudowy warsztatowej wykonane są w całości z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Materiał ten jest niezwykle odporny na codzienne użytkowanie oraz łatwy w utrzymaniu porządku. Takie rozwiązanie sprawia że samochód transportowy staje się mobilnym, dobrze zorganizowanym warsztatem na kółkach.

Kolejnym elementem zabudowy może być profesjonalna instalacja 230 V, która jest wyposażona w przetwornicę napięcia 12/230 V o mocy nawet 4000 W a także zamontowane zewnętrzne przyłącze 230 V. Takie rozwiązanie pomaga w wykonywaniu prac na blatach roboczych lub na zewnątrz pojazdu z użyciem elektronarzędzi a także w chwilowym odpoczynku pracowników. Ciekawym elementem jest moduł automatycznej zmiany źródła zasilania. Dzięki zastosowaniu takiego modułu łatwo i szybko można przełączyć się między odpowiednimi napięciami. Klient na życzenie może wybrać by wnętrze pojazdu oświetlało precyzyjne, szczególnie przydatne podczas prac o słabej widoczności bądź nocnych oświetlenie LED.

Podłogi oraz ściany są estetycznie zabezpieczone panelami PCV, które można dostosować wedle uznania i wymagań klienta. W celu zwiększenia bezpieczeństwa panele znajdujące się na podłodze zabezpieczone są antypoślizgową sklejką o grubości 12mm. Co daję gwarancję stabilności nawet przy wilgotnym lub mokrym obuwiu pracowników.

Aby zwiększyć dostępną ładowność i stworzyć dodatkowe miejsce , zabudowa może obejmować również bagażnik dachowy przydatny do przewozu długich elementów konstrukcyjnych czy drabin. Bagażnik posiada liczne zabezpieczenia przydatne podczas transportu ładunku. Do jego produkcji wykorzystano bardzo wysokiej jakości materiały.

Na tylnych drzwiach pojazdu Na tylnych drzwiach pojazdu zamontowana może być także lekka, aluminiowa
drabinka profesjonalnej, specjalizującej się w tego typu akcesoriach samochodowych – firmy Rhino Products Europe.

W trosce o komfort przemieszczania się pracowników a także o dobrą widoczność przy każdych warunkach pogodowych zadba ogrzewanie postojowe niezawodnej firmy Webasto. Posiadające sprawdzony i doceniany przez wielu system rozprowadzania ciepła po pojeździe.

W skład takiej zabudowy narzędziowej może też wchodzić ściana grodziowa, która posiada liczne, dodatkowe zabezpieczenia oraz szyny transportowe firmy AirLine. Które sprawdzają się w wielu warunkach a dzięki swej lekkiej wadze nie obciążają konstrukcji pojazdu.

W dobie kamer cofania oferujemy dedykowane dla poszczególnych marek samochodów transportowych kamery cofania oraz czujniki. Nie wymagają one przeróbek i ingerencji w nadwozie pojazdu co jest istotne dla ich prawidłowego funkcjonowania. Do zestawu dołączony jest wyświetlacz z monitorem 5”. Co jeszcze bardziej ułatwi kierowcy sprawne i szybkie wykonanie manewru.

Całą zabudowę narzędziową wykonujemy profesjonalnie, rzetelnie oraz z wysokiej jakości materiałów, wykorzystując w pełni zdobyte doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy również szeroki wybór kombinacji oraz szybki termin realizacji zamówienia.